Voda řeší všechno... Bolí tě hlava? Pij více vody. Štve tě někdo? Utop ho!!!

Teď mluvím já - téma týdne

12. dubna 2017 v 19:45 | Kačule, Sami |  Téma týdne
Jelikož minule jste se neshodli, jestli máme přidávat témata týdne, je tady další. Předchozí téma týdne napsala Sami, takže teď je řada na Kačuli.

Myslím, že tohle téma je docela aktuální, protože hodně lidí dneska mělo přijímačky. Tak doufám, že se vám to bude líbit. (Ale abych uvedla na správnou míru - tohle se nestalo!!! :D)
Kačule


"Tak co přijímačky?" zeptala jsem se, jen co jsem usedla do lavice ke své kamarádce.

"Jsem nervózní. Asi jako každý. Je to divné čekat na to, jestli jsem uspěla nebo ne. A hlavně namáhavé na psichyku." stěžovala si. Chápala jsem jí. Sice jsem tohle ještě nezažila, ale chápala jsem jí. Těžkých chvíli v životě nastane ještě hodně. Ale já jí budu opora, stejně jako ona mně.

Zazvonilo. I když jsme každá z jiného ročníku, tak jsme zůstaly v jedné třídě. Probíraly jsme hodně tématů a učetelky si nevšímaly. Ta o něčem mluvila, ale my ji neposlouchaly, protože přijímačky byly rozhodně zajímavější tématikou. Ani jsme si neuvědomovaly, že nabíráme na hlasitosti, dokud nás neokřikla učitelka.

"Ticho! Teď mluvím já!" utla nás učitelka rázně. Do téhle školy chodím už několik let a učitelé ještě pořád nepochopili, že když si chceme něco sdělit o hodinu, tak nám ani jejich napomínání nezabrání. Jak typické.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete abychom zveřejňovaly témata týdne?

Ano
Ne

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 12:32 | Reagovat

Jo to mi připomnělo mou školu :D
Skvěle napsáno :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama