Voda řeší všechno... Bolí tě hlava? Pij více vody. Štve tě někdo? Utop ho!!!

Hloupí lidé - téma týdne

23. dubna 2017 v 20:48 | Kačule, Sami |  Téma týdne
Je škoda, že existují i takovýhle lidé, ale snad si to přečtou a přestanou s tím. Je to ubohost. Jinak jste nic nenapsali, že nemáme zveřejňovat témata týdne, takže tady je další.
Kačule


6.3.
Dneska všechno prasklo…

"Ahoj zlato" napsal jsem jedné z mých dvou holek na facebook.
"To nemyslíš vážně" zněla odpověď. Věděl jsem, že to nejspíš nebude nejpříjemnější pozdrav, ale za zkoušku to stálo. Dneska mě totiž viděla s mojí druhou holkou. Měl jsem ale vymyšlenou skvělou historku.
"Co jsem ti udělal? :'(" zkoušel jsem to pro jistotu dál.
"Nejsem slepá Luisi"
"To co jsi viděla, není moje chyba, to ona za mnou přišla a najednou mě začala líbat" musel jsem začít s mojí taktikou. "Já tě nechci ztratit, miluju tě a vždycky budu"
"Ukázal jsi mi, že se ti nedá věřit, děkuju, že jsi mi otevřel oči"
"Dej mi prosím šanci, nechci tě ztratit"
"Nech si kecy na koledu" Po téhle odpovědi jsem se pousmál.
"Já nevím co mám dělat, abychom byli spolu" psal jsem dál. "Dáš mi prosím šanci?"
"Nevidím žádnej rozumnej důvod"
"Chci ti to vynahradit, ale dej mi šanci, prosím"
"Nechápu proč máš tohle za potřebí, BLBEČKU!!!" zněla poslední odpověď, pak už jsem jí neodepisoval. No, co. Najdu si jinou.
3.5.

Chytil jsem hnědovlasou dívku vedle mě za zadek. Netrvalo mi dlouho najít si náhradu. Šli jsme zrovna na zmrzlinu, když v tom jsem spatřil povědomého člověka. Sakra, proč ty holky musí pořád lézt tam, kam nemají?!
"Luisi?" zeptala se mě nechápavým hlasem blondýnka přede mnou. Lehce jsem se usmál. Ona mi vrazila facku. No, hledat si další dvě holky po tomhle nebude asi nejlehčí.
"Ty jsi takovej ubožák!" začala na mě křičet blondýnka. Hnědovláska ustoupila a nechápavě koukala z jednoho na druhého.
"Já že jsem ubožák?!" Strašně mě tím naštvala. Jak mi holka jako ona mohla říkat ubožák?! Kdybych se nad ní neslitoval, byla by to panna do konce života.
"Ty s ní něco máš?" ptala se mě dál nechápavě hnědovláska.
Taky nechápu, jak jsem mohl být tak hodnej, pomyslel jsem si, ale jinak jí ignoroval. Blondýnka mi dala ještě jednu facku a pak se slzami v očích odešla. Musel jsem se potichu smát. I potom co se na mě vykašlala i hnědovlasá slečna.
4.5.


"Emily, zlatíčko, proč se mnou nechceš chodit?" ptal jsem se navenek nechápavě, ale uvnitř jsem zuřil. Jak si to jako představuje, že se mnou nechce chodit?! Vždyť do mě byla vždycky blázen, tak co se sakra stalo?!
"Protože nejsem žádná laciná děvka." opáčila a pohodila vlasy. Otočila se a její zrzavé vlasy mě uhodily do obličeje.
"Co prosím?!" zakřičel jsem na ní.
"Nebudu se zahazovat s nějakym ubohym blbečkem." odsekla. To už jsem vypěnil a začal na ní řvát všelijaké nadávky. Ona jen znovu mávla vlasy a odcházela. Zůstal jsem v parku sám. Co to bylo? Jak se asi mohla dozvědět, že jsem ji chtěl jenom využít? Stejně jako několik holek před ní? A pak mi to došlo. Včerejší událost se musela nejspíš rozšířit a všichni se o mně dozvěděli pravdu. Byl jsem hloupý. Došlo mi to až teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete abychom zveřejňovaly témata týdne?

Ano
Ne

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 27. dubna 2017 v 11:46 | Reagovat

Zaujímavé úryvky z takého zrejme bežnéh života, žiaľ :D Našťastie som s podobným typom chalanov/mužov nemala nikdy nič čo dočinenia a som za to veľmi vďačná :-)

2 Kačule, Sami Kačule, Sami | 27. dubna 2017 v 20:00 | Reagovat

[1]:
Obě děkujeme za komentář a jsme rády, že se příběhy líbily. Mě osobně se něco podobného stalo a tak jsem ráda, že ty sis to prožít nemusela. Nikomu to nepřeji.:) Doufáme, že se ti budou líbit naše příběhy a povídky dál.
Sami

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama